TOM DIXON FSS01GW-FLOOR FELT stoječa svetilka siva/bela 1x max.42W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Svetlo siva
Tkanina
IP20
220V
700mm
700mm
1500mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
493,19 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Svetlo siva |
| Material | Tkanina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 700mm |
| Širina | 700mm |
| Višina | 1500mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki








