PHILIPS 164617 PAISLEY enojni reflektor aluminij 1x max.10W GU10 (50571/48/PN)
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
GU10
Odvisno od sijalke
Da
Alu
Kovina
IP20
220V
134mm
102mm
92mm
A++-E
Philips
2 leti
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 31,54 €. Prihranite 3,15 € (10 %). Najnižja cena: 28,39€
28,39 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | GU10 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Alu |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 134mm |
| Širina | 102mm |
| Višina | 92mm |
| Energijski razred | A++-E |
| Blagovna znamka | Philips |
Sorodni izdelki






