PHILIPS 131237 ARBOUR stenska svetilka LED antracit 2x4,5W 800LM (16459/93/16)
Philips
LED
2700K
2
LED modul
Ne
Ne
Antracit
Kovina
IP44
220V
130mm
127mm
130mm
A+
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 57,40 €. Prihranite 5,74 € (10 %). Najnižja cena: 51,66€
51,66 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Philips |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 2700K |
| Število sijalk | 2 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 130mm |
| Širina | 127mm |
| Višina | 130mm |
| Energijski razred | A+ |
Sorodni izdelki










