PHILIPS 443612 CREEK stenska svetilka s senzorjem bela 1x max.60W E27 (15388/31/16)
Philips
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Bela
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
175mm
200mm
285mm
A++-E
VKLJUČEN SENZOR GIBANJA
2 leti
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 60,27 €. Prihranite 6,03 € (10 %). Najnižja cena: 54,24€
54,24 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Philips |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 175mm |
| Širina | 200mm |
| Višina | 285mm |
| Energijski razred | A++-E |
| Opombe | VKLJUČEN SENZOR GIBANJA |
Sorodni izdelki


