&tradition 65211001 COPENHAGEN SC14 stoječa svetilka LED steklo opal/medenina 1x18W
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Medenina
Kovina/Steklo
IP20
220V
500mm
500mm
1500mm
A+
2 leti
Na zalogi pri dobavitelju
1.194,80 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Medenina |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 500mm |
| Širina | 500mm |
| Višina | 1500mm |
| Energijski razred | A+ |
Sorodni izdelki




